Останні відгуки
- Ресторан "Maman"03Понравилось:якщо бажаєш посмакувати справжні одеські страви, тоді вам саме туди, а ще чудові настоянки)більше 8 років тому
- Ресторан "Frebule"01Понравилось:прекрасний вибір вин, чудове місце для вечірніх посиденьокОбщее впечатление:хороший заклад із зручним розташуваннямбільше 8 років тому
- Ресторан "Fratelli"02Ідеальне місто для обіду чи вечері по-італійськи, дуже смачна кухня, великі порціїбільше 8 років тому
- Зеленый театр011Понравилось:Невероятная атмосфера, интересные мероприятия, вкусные фрешы, чистота.-Общее впечатление:Очень люблю это место, оно идеально подходит для вечерних прогулок и отдыха.більше 8 років тому
- Кав'ярня "Штрудель"09Понравилось:Действительно доброжелательный персонал, невероятный кофе и кондитерские изделия.-Общее впечатление:Прекрасное место в котором приятно провести время.більше 8 років тому
- Розважально-пляжний комплекс "Ibiza"010Понравилось:Надзвичайно гарна територія пляжного клубу, неймовірна музика від топових DJ, під яку ваша ніч пр...більше 8 років тому
- Розважально-пляжний комплекс "Ibiza"04Понравилось: ібіца це той нічний клуб, неначе у кіно. Коктейлі дуже смачні, розташування просто бомбезнебільше 8 років тому
- Розважально-пляжний комплекс "Ibiza"01Понравилось: Сучасний нічний клуб, же можна відпочити на ура. Гарне розташування, чисті басейнибільше 8 років тому
- Кінотеатр "Родина"01Хороший кинотеатр , низкие цены , особо атмосферный в дни одесского кинофестивалябільше 8 років тому
- Магазин "Наливки зі Львова"00хорошее место для небольшой компании , где можно выпить авторских наливок и настоек , кроме этого можно преобрести себе или друзьям различные спиртные напитки )більше 8 років тому
- Магазин "Adidas"00хлрошая сеть магазинов , большой ассортимент , приятный персонал , ребята внимательные и приятныебільше 8 років тому
- Супермаркет "Копійка"00находиться в центре города , видимо это все плюсы этого супермаркета , различные товары , цены выше среднегобільше 8 років тому
- Большой девичник01Зря потраченное время и деньги, очередная ярмарка вещей и еды.Для детей бесплатно только какой-то коврик с па...більше 8 років тому
- Ресторан "Veranda"04Дуже цікавий та гарний ресторан, який знаходиться на берегу моря, підходить для прооведення часу з близькою людиною,всім рекомендую)більше 8 років тому